Відпочинок

Активний відпочинок – важлива складова лікувально-оздоровчого процесу закладу. У «Ясені» проводяться різноманітні заходи: тематичні вечори, конкурси, спортивні змагання. А ще організовуються туристичні походи в гори, мандрівки мальовничими околицями.

Усе це позитивно позначається на самопочутті дітей, їхньому здоров’ї. А яке задоволення приносить літнє купання у Лімниці, прозора і чиста вода якої немов обдаровує життєдайною силою, наснагою та бадьорістю.

У «Ясені» все ніби в казці. Тут створено музей під відкритим небом, де можна побачити персонажів казок. Милують зір і старовинні побутові речі, скажімо, дерев’яний віз. А скільки краси й екзотики в суцільному кам’яному паркані, який обрамляє територію лікувального закладу! А чого варті хвилини перебування в альтанках на березі рукотворного ставка, у якому плаває риба!


У санаторії працює багато гуртків: «Умілі руки», «Чарівна соломка», «Своїми руками», у яких діти із задоволенням навчаються багатьом корисним речам (малюванню, випалюванню) і створюють навколо себе чарівний світ дитинства. Є бібліотека з читальним залом, комп’ютерний клас. А ще – церковна капличка «Прийдіть до мене всі». Юнь прилучається до віри в Бога, навчається християнської етики і моралі.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>